Dzisiaj: Poniedziałek 18 grudnia 2017

Kilkaset osób przybyło w niedzielne popołudnie na piotrkowską Starówkę, aby wziąć udział w przedświątecznym spotkaniu na Rynku Trybunalskim. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.
W okolicy podzamcza trwa kolejna inwestycja drogowa. Remontowana jest południowo-wschodnia części placu Litewskiego.
Wspólne kolędowanie, uliczne jasełka i mnóstwo niespodzianek – tak wyglądać będzie niedzielne (17.12) przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim.
Przewodniczący Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego informuje, że do 31 grudnia 2017 r. można zgłaszać kandydatów na ławników w ramach uzupełniających wyborów na ławników do Sądu Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim i do Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim.
Dobiegają końca kolejne inwestycje drogowe. Dziś (14.12) oddano do użytku wyremontowane drogi na osiedlu Jeziorna.
Ostatnie przedświąteczne zakupy będzie można zrobić na bożonarodzeniowym jarmarku, który w weekend (16-17.12) odbędzie się w Rynku Trybunalskim.
13 grudnia 1981 roku w Polsce wprowadzono stan wojenny. Wczoraj wspominaliśmy 36 rocznicę jednego z najtragiczniejszych wydarzeń w powojennych losach Rzeczpospolitej.
Budowa drogi łączącej ulicę Broniewskiego z ul. Sulejowską wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Dziś zakończono wylewanie dwóch warstw asfaltu na całym odcinku nowo budowanej drogi.
„Znam takie miejsca ... gawędy o ulicach i placach Piotrkowa Trybunalskiego” - to tytuł najnowszej książki autorstwa Pawła Kendry i Agnieszki Bednarskiej – Smugi. Promocja publikacji odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, we wtorek (19.12).
 
Przebudowa skrzyżowania z pętlą autobusową na ulicy Jeziornej to kolejna inwestycja, jaka wykonana zostanie na osiedlu Wierzeje. Prace obejmą także modernizację ulicy Wierzeje, na odcinku od ul. Jeziornej do Dalekiej.