Uczennice z "piątki" wygrały Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w mini piłkę ręczną dziewcząt szkół podstawowych. Zwycięstwo zapewniło im awans do rozgrywek ogólnopolskich.
Wyjątkowy prezent mikołajkowy otrzymała grupa uczniów dwóch piotrkowskich szkół. Podopieczni SP Nr 11 i ZSPiPOW Nr 3 wybrali się na inaugurację tegorocznej siatkarskiej Ligi Mistrzów.
Kacper Jonczyk, zawodnik UKS Delfin, zdobył dwa srebrne medale podczas pływackich Mistrzostw Województwa Łódzkiego 8 i 9-latków. Zawody rozegrano w minionym tygodniu w łódzkiej Zatoce Sportu.
6 grudnia MKS Piotrkowianin rozegra we własnej hali kolejne spotkanie w rozgrywkach PGNiG Superligi. Nasi szczypiorniści będą podejmować Spójnię Gdynia i zapowiadają walkę o zwycięstwo.
Dwie uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 Karolina Jureńczyk i Daria Grobelna znalazły się w składzie kadry Polski juniorek młodszych w piłkę ręczną (rocznik 2002).
Z okazji zbliżających się Mikołajek Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Mikołajkowy Festyn Sportowo – Rekreacyjny. Zabawa odbędzie się w czwartek (7.12) w hali „Relax”.
Młode szczypiornistki ze Szkoły Podstawowej nr 2 zostały mistrzyniami województwa łódzkiego. Piotrkowianki tytuł wywalczył podczas turnieju finałowego, który w środę (29.11) odbył się w naszym mieście.
Dlaczego czekolada jest gorzka? Jak powstaje marcepan? - na te i inne pytania uzyskamy odpowiedzi podczas „Marcepanów Króla Zygmunta”. Warsztaty odbędą się w sobotę (9.12) przy ul. Grodzkiej 1.
Dwa rekordy okręgu, cztery rekordy życiowe i cztery miejsca na podium to dorobek Wiktorii Guść podczas Arena Grand Prix Puchar Polski w pływaniu, zawodów będących kwalifikacja do Mistrzostw Europy na basenie 25 metrowym.
W minioną niedzielę (26.11) odbył się  piętnasty Memoriał im. Jana Kruza Halowej Piłki Nożnej Klubów Abstynenckich, zorganizowany przez Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „PAŁACYK”.